Strona główna » O firmie

O firmie

Hurtownia Kosmetyczna Kosmel z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się zaopatrzeniem gabinetów kosmetycznych, stylizacji paznokci, salonów fryzjerskich, studiów tatuażu oraz ośrodków SPA i odnowy biologicznej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty do stylizacji paznokci spełniające wymogi profesjonalistów światowej klasy. W asortymencie pojawiają się takie marki jak Victoria Vynn z unikatową i pierwszą na rynku hybrydą PURE zadedykowaną tylko do lamp typu led.

Następną marką jest firma Kabos Cosmetics. Produkty tej marki słyną z formuły 5free (brak: Toluen, Ftalan dibutylu, aldehyd mrówkowy).

Posiadamy w ofercie produkty z rosyjskiej Eliet Styl, która zasłyneła na polskim rynku z mat treningowych oraz żeli do artu. Wybranymi towarami z Mistero Milano uzupełniamy Nasz szeroki wachlarz produktów do stylizacji. Bardzo ważnym elementem tej dziedziny są produkty ścieralne i tu naprzeciw Państwa potrzebom wychodzimy z wyrobami ABA Group. Ich oferta to nie tylko wysokiej klasy pilniki o różnych gradacjach i kształtach,ale też bloczki polerujące i nakładki do pedicure.

Ponadto w Naszej hurtowni można zaopatrzyć się w produkty do henny. Marki z nami współpracujące to Anna Hornung, która specjalizuje się w produkcji preparatów pochodzenia naturalnego w postaci sproszkowanej. Firmą która uzupełnia gamę wyrobów z tego segmentu jest powszechnie znany RefectoCil, specjalizujący się w produkcji zawiesiny żelowej.

 

Chcąc posiadać pełną ofertę i wyposażać gabinety kosmetyczne, nie możemy zapomnieć o produktach jednorazowego użytku. Nasza hurtownia oferuje klapki, waciki, płatki bawełniane, czepki, rękawiczki, maseczki, stringi, podkłady włókninowe, serwety papierowo-foliowe i inne. Czymże jednak byłby gabinet bez potrzebnych urządzeń tj. lampy, frezarki, lampy oświetleniowe, biurka czy inne meble. Z tego tytułu nawiązaliśmy współpracę z największym w Europie dostawcą sprzętów oraz mebli. Chcąc zachować najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwa Naszych klientów nie możemy zapomnieć o środkach ochrony zdrowia, do których należą preparaty dezynfekujące narzędzia, powierzchnie czy też skórę. W ofercie mamy różnego rodzaju produkty tj. Gigasept, Mikrozid czy też AHD 1000. Jako uzupełnienie posiadamy akcesoria do pakowania narzędzi firmy MEDAL.


Celem Naszej pracy jest skupienie w jednym miejscu wszystkiego co potrzebne, profesjonalne, najlepszej jakości w konkurencyjnej cenie. Jednak najważniejszym aspektem jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Dołożymy wszelkich starań aby produkty przez Państwa zamówione dotarły do Waszych domów nienaruszone i w możliwie najszybszym terminie. Głęboko wierząc w Nasze produkty i korzystając z 15 lat doświadczenia zawodowego i branżowego prowadzimy również szkolenia z zakresu stylizacji paznokci ( manicure hybrydowy i kombinowany, budowa migdał i kwadrat, warsztaty z tempa pracy oraz warsztaty z wykorzystaniem wielu technik z zakresu zdobnictwa, oprócz tego pedicure kosmetyczny).

Posiadamy w pełni wyposażoną sale szkoleniową, która gwarantuje komfortowe i kameralne warunki.

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Kosmel